Ubytování

Přijeďte si odpočinout, zrelaxovat a nasát tradiční vesnickou atmosféru na rodinném statku uprostřed nádherné přírody Rychlebských hor.

Nabízíme Vám příjemné ubytování umístěné v prvním patře rodinného statku v obci Stará Červená Voda.

Pro naše hosty je připraveno celkem 16 lůžek ve třech pokojích (dva 6-ti lůžkové a jeden 4 lůžkový pokoj). V letních měsících je možno využít ubytovaní ve stylové maringotce (4 lůžka).

K dispozici je kompletně vybavená kuchyně (lednička, sporák, mikrovlnná trouba, topinkovač, kávovar), společenská místnost s jídelními stoly (16 míst) a obývacím koutem s pohovkami (WiFi připojení v celém objektu je samozřejmostí). Na chodbě se nacházejí dvě koupelny s WC společné pro všechny pokoje.

Pro nejmenší je k dispozici dětská postýlka, vanička a kočárek – víme jak je náročné vozit všechny tyto věci sebou, tak budeme rádi pokud zmíněné vybavení využijete. Pro milovníky domácí stravy můžeme poskytnout jídlo z domácích produktů, zeleninu a ovoce z vlastní zahrádky.

Na rozlehlé zahradě, která je součástí statku je k dispozici venkovní posezení, otevřené ohniště, gril a dětská skluzavka s pískovištěm. V letních měsících mohou hosté využít koupání v potoce. Jízdní kola je možno umístit do bezpečně uzamykatelné kolárny. Parkovat lze přímo u objektu na zahradě.

Ceník ubytování:
Děti do 1 roku bez nároku na lůžko:  zdarma
Dospělí a děti: 400 Kč za noc

Uvedené ceny jsou za osobu a noc (včetně poplatků obci). Po telefonické domluvě předem je možné vzít sebou svého pejska (poplatek 50 Kč/den). V případě dlouhodobějšího pobytu delšího než týden poskytujeme slevu z ceny ubytování (vše je možné dojednat po telefonu nebo emailem).