Ubytování

Přijeďte si odpočinout, zrelaxovat a nasát tradiční vesnickou atmosféru na rodinném statku uprostřed nádherné přírody Rychlebských hor.

Nabízíme Vám příjemné ubytování umístěné v prvním patře rodinného statku v obci Stará Červená Voda.

Pro naše hosty je připraveno celkem 20 lůžek ve čtyřech pokojích (dva 6-ti lůžkové, jeden 5-ti lůžkový a jeden 3 lůžkový pokoj).

K dispozici je kompletně vybavená kuchyně, (lednička, sporák, mikrovlnná trouba, topinkovač, kávovar) společenská místnost s jídelními stoly a obývacím koutem s pohovkami (WiFi připojení v celém objektu je samozřejmostí). Společná koupelna s WC pro všechny pokoje na chodbě.

Pro nejmenší je k dispozici dětská postýlka,vanička,kočárek-víme jak je náročné vozit všechny tyto věci sebou, tak budeme rádi pokud zmíněné vybavení využijete.

Na rozlehlé zahradě, která je součástí statku je k dispozici venkovní posezení, chladný sklípek, otevřené ohniště, gril a dětská skluzavka s pískovištěm. V letních měsících mohou hosté využít venkovní bazén.

Jízdní kola je možno umístit do bezpečně uzamykatelné kolárny.
Pro milovníky domácí stravy můžeme poskytnout jídlo z domácích produktů.
Parkovat lze přímo u objektu na zahradě.
Po telefonické domluvě předem je možné vzít sebou svého pejska ( poplatek 50 Kč/den)

Ceník ubytování:

Děti do 2 let:                    zdarma
Děti od 2 do 10 let:          200,- Kč
Dospělí:                          250,- Kč

Uvedené ceny jsou za osobu a noc.

V případě dlouhodobějšího pobytu delšího než týden poskytujeme slevu z ceny ubytování (vše je možné dojednat po telefonu nebo emailem)